Series
Ratings
94
TempestRated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
MouseRated ★ 3.0- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
- I KILL URated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Astérix & Obélix: The Big FightRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
A Girl & Her Guard DogRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0