Titles you rated
 The Imitation GameRated ★ 4.0 The Imitation GameRated ★ 4.0
 Romeo + JulietRated ★ 3.5 Romeo + JulietRated ★ 3.5
 Wonderful NightmareRated ★ 3.0 Wonderful NightmareRated ★ 3.0
 LUCK KEYRated ★ 1.0 LUCK KEYRated ★ 1.0
 InfernoRated ★ 3.0 InfernoRated ★ 3.0
 The Truth BeneathRated ★ 3.5 The Truth BeneathRated ★ 3.5
 MasterRated ★ 2.5 MasterRated ★ 2.5
 The MercilessRated ★ 4.5 The MercilessRated ★ 4.5
 House of the DisappearedRated ★ 3.0 House of the DisappearedRated ★ 3.0
 Get OutRated ★ 4.0 Get OutRated ★ 4.0
 Memoir of a MurdererRated ★ 3.5 Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
 Happy Death DayRated ★ 3.5 Happy Death DayRated ★ 3.5
 The SwindlersRated ★ 3.5 The SwindlersRated ★ 3.5
 Heart BlackenedRated ★ 4.0 Heart BlackenedRated ★ 4.0
 Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.5 Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.5
 I, Daniel BlakeRated ★ 5.0 I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
 The WailingRated ★ 5.0 The WailingRated ★ 5.0
 Fatal IntuitionRated ★ 2.5 Fatal IntuitionRated ★ 2.5
 The Man Who LaughsRated ★ 4.0 The Man Who LaughsRated ★ 4.0
 The ThroneRated ★ 4.0 The ThroneRated ★ 4.0