Titles you rated
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0