Titles you rated
KairosRated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.5
- TrickRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Over the RainbowRated ★ 2.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
City HallRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5- FeelingsRated ★ 4.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
HERORated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0