Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
No BearsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0