Titles you rated
Deja VuRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 3.0
Where the Wild Things AreRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0- The SpyRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0