Movies
Ratings
341
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0