Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0