Movies
Ratings
718 A House of DynamiteRated ★ 1.5 A House of DynamiteRated ★ 1.5
 Play DirtyRated ★ 3.0 Play DirtyRated ★ 3.0
 Perfect BlueRated ★ 3.5 Perfect BlueRated ★ 3.5
 BrickRated ★ 1.5 BrickRated ★ 1.5
 Minority ReportRated ★ 3.5 Minority ReportRated ★ 3.5
 UnlockedRated ★ 2.0 UnlockedRated ★ 2.0
 The MatchRated ★ 3.5 The MatchRated ★ 3.5
 Hi.5Rated ★ 2.5 Hi.5Rated ★ 2.5
 NocturnalRated ★ 0.5 NocturnalRated ★ 0.5
 Uncut GemsRated ★ 3.5 Uncut GemsRated ★ 3.5
 Good NewsRated ★ 3.0 Good NewsRated ★ 3.0
 KingmakerRated ★ 2.0 KingmakerRated ★ 2.0
 Red NoticeRated ★ 2.5 Red NoticeRated ★ 2.5
 The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5 The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
 RansomedRated ★ 3.0 RansomedRated ★ 3.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
 Uptown GirlsRated ★ 4.5 Uptown GirlsRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.0 KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
 Jurassic World RebirthRated ★ 1.5 Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0