Series
Ratings
66
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- 코미디 리벤지Rated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0