Movies
Ratings
24
Coach CarterRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0