Movies
Ratings
1145
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 4.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0