Movies
Ratings
381
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 4.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 2.5
Pokémon the Movie: Genesect and the Legend AwakenedRated ★ 3.5
Pokémon the Movie: Kyurem vs. the Sword of JusticeRated ★ 3.5
Pokémon the Movie White: Victini and ZekromRated ★ 4.0
Pokémon the Movie Black: Victini and ReshiramRated ★ 4.0
Pokémon: Zoroark: Master of IllusionsRated ★ 4.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 5.0
Digital Monster X EvolutionRated ★ 4.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 5.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.5
Pokémon the Movie: Destiny DeoxysRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 4.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 6 FutureRated ★ 2.5