Titles you rated
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0