Movies
Ratings
93
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0