Titles you rated
GattacaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Thirteen DaysRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
2046Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0