Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 1.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0