Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
BambiRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.0
ExtractedRated ★ 4.0
HayatRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0
MouseHuntRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 2.0
Safe HouseRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Honokaa BoyRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0