Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
What We Do in the Shadows Season 6Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0