Series
Ratings
34
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 1.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 2Rated ★ 4.5
Home for Christmas Season 2Rated ★ 4.0
Home for ChristmasRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
Skam Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0