Movies
Ratings
23
The Front LineRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
HulkRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0