Titles you rated
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
RocketmanRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Marry My Dead BodyRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0