Titles you rated
God's QuizRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
On AirRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0