Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 4.0