Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 2.0
PsychokinesisRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0