Series
Ratings
25
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0