Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
WarRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0