Titles you rated
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0
 Good NewsRated ★ 3.0 Good NewsRated ★ 3.0
 EurekaRated ★ 4.5 EurekaRated ★ 4.5
 7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 3.0 7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 3.0
 The Final PieceRated ★ 3.0 The Final PieceRated ★ 3.0
 The Great FloodRated ★ 2.5 The Great FloodRated ★ 2.5
 All GreensRated ★ 3.5 All GreensRated ★ 3.5
 Drawing CloserRated ★ 3.0 Drawing CloserRated ★ 3.0
 HarbinRated ★ 3.5 HarbinRated ★ 3.5
- WonderlandRated ★ 3.0