Titles you rated
Fruits Basket Season 3Rated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Chihayafuru 3Rated ★ 3.5
Chihayafuru 2Rated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Rurouni KenshinRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
AngelRated ★ 3.5- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.5
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.5
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0