Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5