Titles you rated
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 2.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Kill ShotRated ★ 1.0
ChaosRated ★ 3.5
HeatRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 1.0
Triple FrontierRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 2.0