Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.5
The ESP CoupleRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 2.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0