Titles you rated
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
YouthRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 5.0
GyeongjuRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0