Movies
Ratings
110
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
All for LoveRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
DittoRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0