Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
SNL Korea Season 2Rated ★ 3.5
SNL Korea Season 4Rated ★ 3.5
SNL Korea Season 6Rated ★ 3.0- SNL Korea Season 3Rated ★ 4.0
- SNL Korea Season 5Rated ★ 4.0
SNL Korea Season 9Rated ★ 3.5- SNL Korea Season 1Rated ★ 4.0
Comedy Big LeagueRated ★ 4.0
Gimsaengminui Yeongsujeung Season 2Rated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5