Titles you rated
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 4.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 4.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
My Secret PartnerRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Empire of LustRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 3.0