Movies
Ratings
222
ArgoRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0