Titles you rated
Melo MovieRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Goodbye EarthRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
OnimushaRated ★ 2.5
Black KnightRated ★ 1.5
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 4.0
Darwin's GameRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 3.0