Movies
Ratings
623
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5