Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0