Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5