Titles you rated
- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0