Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0