Titles you rated
Love LetterRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
SPEC: HeavenRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5- The WickedRated ★ 3.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0