Titles you rated
Radiation HouseRated ★ 3.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.0
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 3.0
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 2Rated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
AvalancheRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 3.5
Draft KingRated ★ 4.0
The Gift of Your HeartRated ★ 4.5
Don’t Care for an Old Man’s Underwear!Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
Ya Boy Kongming!Rated ★ 3.5
Evil God's Balance Public Security Analysis TeamRated ★ 4.5
Butterfly's MechanicsRated ★ 4.0- Crystal's BeatingRated ★ 4.0
Stone's CocoonRated ★ 4.0