Titles you rated
Love UntangledRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
AbigailRated ★ 2.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
UsRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 2.0- Home Sweet HomeRated ★ 1.0
Downside UpRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 1.5
HerRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
SecretRated ★ 2.0
Dead SexyRated ★ 2.0