Movies
Ratings
628 Aachi and SsipakRated ★ 4.0 Aachi and SsipakRated ★ 4.0
 DivergentRated ★ 3.5 DivergentRated ★ 3.5
 Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5 Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
 Need for SpeedRated ★ 3.0 Need for SpeedRated ★ 3.0
 RushRated ★ 3.5 RushRated ★ 3.5
 HostageRated ★ 3.5 HostageRated ★ 3.5
 EnoughRated ★ 3.0 EnoughRated ★ 3.0
 The MatrixRated ★ 3.0 The MatrixRated ★ 3.0
 Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5 Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
 Premium RushRated ★ 3.5 Premium RushRated ★ 3.5
 Love & Other DrugsRated ★ 3.0 Love & Other DrugsRated ★ 3.0
 Night Train to LisbonRated ★ 4.5 Night Train to LisbonRated ★ 4.5
 The Fatal EncounterRated ★ 2.5 The Fatal EncounterRated ★ 2.5
 Edge of TomorrowRated ★ 5.0 Edge of TomorrowRated ★ 5.0
 Shoot 'Em UpRated ★ 3.5 Shoot 'Em UpRated ★ 3.5
 Speed RacerRated ★ 2.5 Speed RacerRated ★ 2.5
 Parallel LifeRated ★ 2.0 Parallel LifeRated ★ 2.0
 The Lego MovieRated ★ 2.0 The Lego MovieRated ★ 2.0
 Dragon Tiger GateRated ★ 3.0 Dragon Tiger GateRated ★ 3.0
 This Is the EndRated ★ 2.5 This Is the EndRated ★ 2.5