Movies
Ratings
473
Asakusa KidRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 0.5
VenomRated ★ 2.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 2.0
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 1.5
The Night of the UndeadRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 1.5
TenetRated ★ 0.5
The WallRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 2.5
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The GreyRated ★ 1.0