Movies
Ratings
510
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
FocusRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Brick MansionsRated ★ 3.5- Ghost MessengerRated ★ 1.5
 
DreddRated ★ 3.0
The Man Who LaughsRated ★ 4.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 1.5
Europa ReportRated ★ 1.5