Titles you rated
Pulp FictionRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Oxford MurdersRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 2.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 1.5
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
City of JoyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5